Aktualności

Uroczysta Gala projektu Hoover Table

W dniu 30 listopada w Auli Florianka Akademii Muzycznej w Krakowie, odbyła się uroczysta Gala piątej już edycji projektu Hoover Table.

"ŚWIĘTY" w Łagiewnikach

W dniu 4 listopada, o godz. 16:30 w auli św. Jana Pawła II przy sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach odbędzie się koncert z piosenkami z widowiska multimedialnego „Święty z Wadowic – Jan Paweł II”.

Ania i Adrian w Łodzi

Niedawno wróciliśmy z Łodzi. Przeprowadzaliśmy ostatnie konsultacje dwóch tekstów audiodeskrypcji, które stworzyliśmy dla Filharmonii Łódzkiej. Jest to wspaniałe miejsce na mapie kulturalnej Łodzi, Polski i Europy. Miejsce spotkań, wspólnych przeżyć i muzycznych uniesień.

Relacja z koncertu Święty w Nowym Jorku

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu „Święty z Wadowic – Jan Paweł II”, który w dniu 15 października zaprezentowaliśmy Polonii i Polakom mieszkającym w Nowym Jorku.

Święty z Wadowic - Jan Paweł II – koncert w Nowym Jorku, 15.10.2023

Serdecznie zapraszamy Polonię i Polaków z Nowego Jorku i okolic w dniu 15 października o godz. 18.00 do konkatedry pw. św. Józefa 856 Pacific st., Brooklyn, NY 11238, na wyjątkowy koncert z piosenkami z multimedialnego widowiska „Święty z Wadowic – Jan Paweł II”.