Zakończenie czwartej edycji Hoover Table!

17 lutego 2023 roku w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród uczestnikom konkursu „Oczami Hoovera”. Nasza Fundacja wspierała organizacyjnie to niezwykłe wydarzenie!

Prezydent Hoover był filantropem i przyjacielem Polski, a od 4 lat jest inspiracją do otwierania serc na potrzeby innych. W konkursie fotograficznym wzięli udział wychowankowie Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych przy ul. Górka Narodowa w Krakowie.

Najpierw jesienią 2022 roku uczestniczyli w przygotowanych przez Muzeum Fotografii w Krakowie warsztatach, a następnie podczas spacerów po Krakowie wykonywali konkursowe zdjęcia.

Podczas gali wszystkie zdjęcia zostały wyeksponowane we foyer Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Jury oceniało prace indywidualne i grupowe. Wszystkie nagrody udało się ufundować dzięki hojności sponsorów, którzy na ten cel przekazali ponad 60 000 złotych. Nagrody wręczały Konsul Generalna USA w Krakowie Erin Nickerson i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Marzena Paszkot.

Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy Konsulatu USA U.S.Consulate General in Krakow, Urzędu Miasta Krakowa Kraków PL, krakowskiego oddziału American Chamber of Commerce in Poland i Fundacja Pełni Kultury.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy krakowskim restauracjom oraz polskim i amerykańskim firmom za szczodre wsparcie finansowe! Zapraszamy na stronę https://www.hoovertable.pl

Fot. Piotr Wojnarowski, Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa

Najnowsze wpisy

Uroczysta Gala projektu Hoover Table

W dniu 30 listopada w Auli Florianka Akademii Muzycznej w Krakowie, odbyła się uroczysta Gala piątej już edycji projektu Hoover Table.