Uroczysta Gala projektu Hoover Table

W dniu 30 listopada w Auli Florianka Akademii Muzycznej w Krakowie, odbyła się uroczysta Gala piątej już edycji projektu Hoover Table.

W dniu 30 listopada w Auli Florianka Akademii Muzycznej w Krakowie, odbyła się uroczysta Gala piątej już edycji projektu Hoover Table podczas, której Organizatorzy akcji, a jednym z nich jest Fundacja Pełni Kultury, symbolicznie podziękowali darczyńcom i partnerom. Wszyscy darczyńcy otrzymali z rąk Konsul Generalnej USA w Krakowie Erin Nickerson i Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa Anny Korfel-Jasińskiej pamiątkowe piłki baseballowe z wizerunkiem 31. prezydenta USA - Herberta Hoovera. Gali towarzyszył koncert amerykańskich i polskich szlagierów pt. „Lata 20-te, lata 30-te” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Bytomia. Celem tegorocznej akcji było wsparcie zagrożonych wykluczeniem społecznym dzieci i młodzieży z Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Krakowie przy ul. Górka Narodowa.

Organizatorami akcji są: Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie, Urząd Miasta Krakowa, AmCham Amerykańska Izba Handlowa w Polsce, Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Fundacja Pełni Kultury.

Wszystkich, którzy chcą bliżej poznać akcję „Hoover Table” zapraszany na stronę: www.hoovertable.pl

Foto: Piotr Wojnarowski/Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa

Najnowsze wpisy

Tandem sportu i sztuki vol.5

Po raz piąty zapraszamy na wydarzenie pod nazwą Tandem sportu i sztuki! Spotkamy się już 14 czerwca na Placu na Groblach 20/19, by pojeździć na tandemach oraz tworzyć dzieła z ceramiki.