Dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały spędzić z nami piątkowy wieczór na “Koncercie na wiele zmysłów”!

To był wspaniały i niezapomniany czas w gościnnych progach Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie! Ogromnie się cieszymy ze spotkania ze stałymi bywalcami naszych wydarzeń jak i z poznania nowych osób:)

Spełniło się nasze marzenie, by wydarzenie muzyczne zgromadziło publiczność odbierającą świat różnymi zmysłami. Podczas koncertu dostępna była audiodeskrypcja na żywo, napisy dla osób niesłyszących, pętla indukcyjna. Miejsce koncertu było dostępne dla osób poruszających się na wózku.

Dziękujemy naszym wspaniałym artystom Darii Barszczyk i Janowi Gembali. Dzięki nim posłuchaliśmy polskich przebojów między innymi utworów z repertuaru Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Kory Jackowskiej, Krzysztofa Zalewskiego. Usłyszeliśmy niezapomniane teksty napisane m.in. przez Agnieszkę Osiecką, Adama Nowaka, Marka Dutkiewicza, Wojciecha Młynarskiego.

Aż chciałoby się zaśpiewać:

“i ja

doczekam kiedyś takiej chwili

i nie mogę się nadziwić

że ja

doczekam tego dnia”.

Dziękujemy wspaniałemu współorganizatorowi Międzynarodowemu Centrum Kultury - za sprawne, profesjonalne i zgodne współdziałanie, za energię i radość towarzyszącą naszym spotkaniom i przygotowaniom koncertu. W szczególności dziękujemy Danielowi Krawczykowi, Joannie Biegacz i Romanowi Kawalcowi.

Dziękujemy Łukaszowi Podgórniemu za przygotowanie opisu muzyki i napisów oraz Jakubowi Studzińskiemu za konsultacje.

Audiodeskrypcję na żywo prowadziła Regina Mynarska!

Dziękujemy Pawłowi Kędziorze z NA Limited Sound za wspaniałe nagłośnienie koncertu i połączenie nagłośnienia z audiodeskrypcją i pętlą indukcyjną, co pozwoliło na świetny odbiór muzyki przez osoby korzystające z audiodeskrypcji i wzmocnienia sygnału.

Dziękujemy asystentkom osób z niepełnosprawnościami. Oto one: Sylwia, Elżbieta, Dorota, Ewa, Dorota, Barbara, Maria, Agnieszka, Paulina, Agnieszka.

Dziękujemy naszym Partnerom: Polskiemu Związkowi Głuchych oraz Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno - Wychowawczemu dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka w Krakowie Patronat Medialny koncertu objęło Radio Kraków Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków Miasta Krakowa i ze środków własnych Fundacji Pełni Kultury

Najnowsze wpisy